atilahze
atilahze

نام رسمي كشور آلمان جمهوري فدرال آلمان است و اين كشور پس از ‏پايان جنگ جهاني دوم به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم شد. اگر شما ‏نيز قصد سفر با

تور آلمان را داريد بايد بدانيد كه شهر برلين پايتخت اين ‏كشور است و زبان رسمي اين كشور آلماني است، مردم نيز به اين زبان ‏صحبت مي كنند و لازم به ذكر است كه اغلب آن ها به زبان انگليسي هم ‏مسلط اند همچنين خوب است بدانيد دين اغلب مردم كشور آلمان ‏مسيحيت مي باشد 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۶:۱۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

ايتاليا در قسمت جنوبي اروپا واقع شده است و علاوه بر شبه ‌جزيره ايتاليا، شامل دو جزيره بزرگ درياي مديترانه، بنام هاي سارديني و سيسيلي مي باشد. گردشگران تور ايتاليا جالب است بدانيد اين كشور مركز اصلي فرهنگ و هنر بسياري از كشورهاي اروپايي است . كشور ايتاليا عضو سازمان ملل ‌متحد، گروه 8G و اتحاديه اروپا است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۶:۳۲ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

كشور امارات جاذبه هاي زيادي را در خود جاي داده است كه برخي از آن ‏ها عبارتند از برج خليفه، باشگاه گلف امارات، پيست اسكي دبي، پارك ‏الممرز، اكواريوم دبي، مسجئ شيخ زايد، قصر امارات، پارك آبي ياس، پارك ‏مركزي مشرف، ساحل كوريش، دهكده ميراث، ساحل عمومي سعديات، ‏پارك آبي وايلد وادي و غيره.  همچنين لازم به ذكر است كه گردشگران تور امارات مي توانند اجناس زير ‏را از كشور امارات به عنوان سوغاتي خريداري كنند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۵:۳۱ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
بخش غربي موزه لوور در سال 1546 به دستور پادشاه فرانسيس و به دست معمار فرانسوي پيرسكات و به سبك معماري رنسانس فرانسه ساخته شد.
در قرن 17 معماران و هنرمندان فنلاندي و هلندي به اين بخش ها اضافه شد و آكادمي نقاشي و و مجسمه سازي در سالن هاي اين موزه بر پا گرديد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۰:۰۶ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

ساخت اوليه برج پيزا حدودا در سال 1170 آغاز شد و به هدف برج ناقوس تا طبقه پنجم(اين كه برج كج پيزا از چه طبقه اي شروع به كج شدن كرده است در هر سايتي از بين طبقه سوم تا دوازدهم متغيير مي باشد) ساخته شد كه از آن به بعد تازه كجي اين برج نمايان شد به طوري كه همه مردم با چشم غير مصلح هم مي توانستند كجي اين سازه را ببينندخوب دليل آن بسيار واضح بود براي برجي به آن بلندي تنها 3 تا 5 متر پي ريزي كرده بودند آن هم بر روي زمين نامناسب با خاك نرم رس! اين كجي تا ساختن طبقه آخر اين برج ادامه داشت تا جايي كه ساخت آن را متوقف كردند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۸:۵۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

زبان مردم مالزي مالايي و انگليسي و واحد پولشان رينگيت مي باشد. كشور مالزي منابع درآمد اقتصادي محدودي دارد كه جذب گردشگران تور مالزي در رده دوم مي باشد. مالزي يك كشور چند مليتي شامل مسيحي ، بودايي ، هندي و بيشتر مسلمان مي باشد. اگر بخواهيم به طور كلي در مورد آب و هواي مالزي بگوييم، بيشتر روزهاي سال گرم و شرجي است و دماي هوا بين 21 تا 31 درجه سانتي گراد متغير است، البته در قسمت شمالي اين كشور هوا كمي خنك و كوهستاني است كه دما از 15 تا 22 درجه سانتي گراد متغير است. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۷:۰۰ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

نساجي، فلزي، شيميايي، فرآورده هاي غذايي و مهم ترين آنها ساخت ماشين آلات است اشاره كرد. 
اين كشور داراي صادرات و واردات بزرگي مي باشد كه عمده وارداتش گاز طبيعي و نفت مي باشد. همچنين به دليل جاذه هاي تفريحي كه دارد گردشگران زيادي را با تور ارمنستان به خود جلب مي كند كه بخشي از اقتصاد را هم به اين زمينه اختصاص داده است. 

تور ارمنستان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۶:۱۴ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

قلعه آلانيا يكي از قلعه هاي قرون وسطايي در جنوب شهر تركيه است. اين قلعه يكي از اصلي ترين اماكن براي گردشگران تور آلانيا است. اين مجموعه  تاريخي تنها قلعه باقي مانده از دوران سلجوقيان است. قلعه آلانيا مجموعه اي از بناهاي تاريخي از جمله: بناهاي تاريخي مانند كاخ ها، مساجد و مقبره مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۵:۵۲ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

 مسافران تور آنكارا بايد بدانند كه به دليل تغييرهاي ناگهاني آب و هواي اين شهر، در هر زمان ها نمي توانند به آنكارا سفر كنند چرا كه تغييرات دما در فصول مختلف بسيار متغيير است. ماه رمضان، يكي از ماه هاي مهم براي مردم تركيه به حساب مي آيد و در اين ماه مسلمانان روزه مي گيرند. پس اگر مشتاق كافه هاي خياباني اين شهر هستيد، در ماه رمضان به اين شهر سفر نكنيد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۴:۴۱ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

شهر ازمير يكي از جاذبه هاي گردشگري خوب كشور تركيه مي باشد كه در سراسر جنوب آن ساحل زيبا و ماسه ايي دارد. 
ازمير تركيه آب و هواي مديترانه اي دارد كه داراي چهار فصل مي باشد كه تابستان هاي گرم و زمستان هاي سرد و فصل بهار آب و هواي متوسط و در بهار آب و هواي بسيار خوبي دارد. بيشترين توريست ها در فصل تابستان به اين شهر زيبا مي آيند. 

تور ازمير


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۹:۰۴ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 456
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب