atilahze
atilahze
1. جزيره ميكونوس يونان :
اگر آن دسته از افرادي هستيد كه به شب زنده داري علاقه مندين بهترين گزينه براي شما جزيره ميكونوس مي باشد كه از جزاير زيباي يونان به شمار مي رود و به دليل اين كه اين جزيره اصلا خواب ندارد و به طور 24 ساعته زندگي ، كافه و رستوران هاي آن آماده ي پذيرايي از مسافران مي باشد. در اين ميان تنها نكته ي منفي اين جزيره هزينه ي بالا آن مي باشد كه با جيب پر پول خواهيد رفت و بدون پول باز مي گرديد اما مطمئن باشيد كه ارزشش را دارد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۷:۱۸ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

هال اشتات اتريش يكي از شهر هاي كوچك اين كشور مي باشد كه در كنار درياچه زيبايي به همين نام شكل گرفته است و مي توان به جرات گفت اين شهر بهشت روي زمين است.شايان ذكر است كه اين شهر به همراه سالزكامرگوت و داخ‌اشتاين به عنوان ميراث فرهنگي يونسكو به ثبت رسيده است.تور اتريش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۲:۳۰ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

گوا سواحلي طولاني فوق العاده زيبا با آفتابي درخشان دارد. اين ساحل يكي از مشهور ترين سواحل دنيا براي آفتاب گرفتن براي گردشگران به شمار مي رود. در تمام اين ساحل زيبا تفريحات آبي مانند: قايق سواري، شنا، ماهيگيري وجود دارد. ساحا پالولم براي آفتاب گرفتن و پياده روي بسيار مناسب است. پياده روي اين ساحل آرامش خاص به همراه  دارد كه گردشگران تور گوا  اغلب براي استراحت و آرامش از كناراين آب لذت مي برند. گردشگران مي توانند از پلاژهايي كه در كنار اين ساحل قرار دارند را براي استراحت انتخاب كنند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۰:۲۲ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

شبه جزيره شانگهاي، يكي از شلوغ ترين، پر جمعيت ترين و مهم ترين بنادر چين است و قطب توريستي كشور چين محسوب مي شود. به همين دليل در بين بسياري از مردم جهان تور شانگهاي، از محبوبيت بالايي برخوردار است. اگر شما نيز از گردشگران تور شانگهاي هستيد، با لحظه آخر همراه باشيد تا اطلاعاتي كلي درباره اين شهر توريستي و جذاب در اختيارتان قرار دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۶:۵۴ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

عمان كشوري عرب نشين مي باشد كه در قسمت شبه جزيره ي عربستان واقع گرديده است و به عنوان دومين كشور بزرگ عربي از نظر مساحت شناخته شده است. كشور عمان داراي مرز دريايي با ايران است كه اين مرز دريايي ميان دو كشور، و تسلطي كه هر دو بر روي تنگه ي هرمز دارند باعث ايجاد روابط نزديك ، ميان ايران و عمان شده است. به صورت سفر به تور عمان، نه تنها احساس غربت در اين سرزمين نخواهيد كرد، بلكه مردمان فروتن آن اين حس را به شما القا مي نمايند كه در كشور خود به گشت و گذار مي پردازيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۵:۵۶ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

به طور كلي تركيه كه از بالكان تا مرز هاي ايران ، سوريه و عراق كشده شده است به عنوان پلي ميان آسيا و اروپا محسوب مي شود.
مورد توجه گردشگران تور بدروم ، ايشن شهر بندري در قسمت جنوبي ازمير ، در درياي اژه و همچنين در قسمت جنوبي شبه جزيره بدروم واقع گرديده است.جمعيت مردم بدروم سي هزار نفر بوده منطقه‌اي از شهرستان باستاني هاليكارناسوس قرار گرفته است.
بدروم علاوه بر مركز شهر ، داراي شهر هاي بزرگ و كوچك ساحلي است كه در مجموعه يك شبه جزيره ي بزرگ و زيبا را تشكيل داده كه سالانه گردشگران تور بدروم و همچنين افراد مشهور و ثروتمند از سراسر جهان به اين شهر ديدني و حاصلخيز سفر مي كنند.اين شهر زيبا علاوه بر اين كه در راستاي توريستي معروف است در صنعت قايقراني و كشتيراني شهرت زيادي دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۰:۴۲ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

پرواز هاي رفت : مسافران تور چين توجه داشته باشند ؛ هفته اي چهار پرواز در روز هاي شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 23:30 از فرودگاه امام خميني تهران به سمت فرودگاه پكن برگزار مي گردد.
پرواز هاي برگشت : هفته اي چهار پرواز در روز هاي شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 14:50 از فرودگاه پكن به فرودگاه امام خميني تهران پرواز برگزار مي گردد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۹:۱۸ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

كشور تايوان متشكل از چندين مجمع الجزاير است كه در قسمت شرقي آسيا و در جنوبي سرقي چين واقع شده است. پايتخت تايوان تاپيه نام دارد كه در اين شهر، شما مي توانيد طلاقي فرهنگ غني 300 ساله تايوان و مدرنيته را به راحتي حس و مشاهده كنيد. تقريبا 75 درصد از مساحت جزيره را مناطق سخت و كوهستاني پوشانده اند و تنها يك سوم از اين مساحت را دشت هاي صاف و هموار شامل مي شوند، كه اكثريت جمعيت كشور در اين منطقه زندگي مي كنند. به عبارت ديگر مي توان گفت كه براي زندگي كردن بخش غربي جزيره داراي ازدحام جمعيت بيشتري است نسبت به بخش شرقي آن و اكثريت مردم در جلگه غربي جزيره سكنا گريده اند. تور تايوان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۹:۳۴ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

اين كشور كوچك، بر خلاف مساحت اندك خود، محبوبيت بسياري در دنيا دارد و سالانه عده ي زيادي با تور لبنان به اين بهشت كوچك سفر مي كنند. اما يكي از نكات جالب م مهم لبنان اين است كه بر خلاف مساحت اند داراي بيش از هجده نوع دين رسمي مي باشد. با اين وجود مي توان گفت كه نيم بيشتر مردم مسلمان اند و نيم ديگر آنها پيروي مسيح اند، كه خود به فرقه هاي گوناگوني تقسيم مي شوند. در اين ميان لبنان جزء محدود كشور هايي است كه شهروندان خود را در زمينه ي پيروي از اديان آزاد مي گذارد و در مقام نخست جدول خوش مي درخشد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۸:۱۸ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

اين شهر بين طبيعت بكر و سرسبز، كوه هاي قفقاز و بندر نيلگون شبيه به يك جزيره شده كه جاذبه هاي گردشگري و اماكن تفريحي متعدد آن جذابيت باتومي را هزاران برابر كرده است. باتومي شهري است گرم و پرباران اما نه به گرمي و پرباراني مناطق استوايي. از اواسط بهار تا اواسط پاييز ممكن است بتوان در ساحل دريا شنا كرد، اين بستگي دارد به اين كه هوا چه ميزان آفتابي يا به قول كارشناسان هوا پايدار باشد. بيشتر گردشگران تور باتومي اواسط تابستان را براي سفر به باتومي ترجيح ميدهند زيرا كه پارك هاي آبي بسيار مجهز و هيجان انگيزي وجود دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تور باتومي،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۸:۰۹ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 456
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب